אודות מילאנו קוסמטיקס

חברת מילאנו קוסמטיקס נולדה מתוך הצורך לפתח קו מוצרים ייחודים בעלי יכולת מוכחת לטפל בבעיית הבעיות של היופי הנשי והיא הזדקנות העור. רוב הקרמים הקיימים כיום מטפלים בבעיית היובש של העור והזנתו אולם במילאנו קוסמטיקס לקחו את הנושא הקוסמטי והפכו אותו למדעי.


מייסדת החברה הגברת מורן סאסי קוסמטיקאית מדופלמת בהכשרתה בדקה וניסתה מוצרים וחומרים שונים , חקרה ועקבה אחרי טיפולים מסוגים שונים עד שפיתחה את הנוסחה המיוחדת של מילאנו קוסמטיקס ולמעשה הפכה להיות הראשונה שמתמחה בקמטים היווצרותם ומניעתם.


המוצרים של החברה הם מוצרים פעילים מהסוג בו משתמשות הקוסמטיקאיות בבירות אירופה. מורן חרטה על דיגלה להביא את החומרים הטובים ביותר לנגישות מלאה ללקוחה הסופית במחיר שיוכלו לעמוד בו. השליחות הזו חייבה הקמת מערך מכירה ישירות ללקוחה ובחיסכון של כל פערי התיווך בדרך של סוכנים, פארמים וכיוצא בזה.


מילאנו קוסמטיקס מביאה היום את קדמת הטכנולוגיה והמדע העוסק במניעת והעלמת קמטים בשיווק ישיר עד הבית במחיר נוח ותוצאות מדהימות. לקוחות מילאנו חוזרות וקונות וממליצות.
מורן אומרת שהערך הכי גדול ביותר שלה בפיתוח המוצרים הוא הגשמת השליחות והחיוך של לקוחות מרוצות " לקוחה חדשה מרוצה זה מה שעושה לי את היום"  היא אומרת ולא פלא שמורן מרוצה כל יום.
חנות מוצרים אונלייןטואול - אתרים באינטרנט