לוגו מילאנו קוסמטיקס

מדיניות החזרת מוצרים:

הלקוח יפנה טלפונית או במייל לחברה על מנת להודיע על ביטול עסקה. במימוש הזכות לביטול, בכפוף לעמידה בתנאי החוק, אנו מתחייבים להחזיר ללקוחה את מלוא מחירם של המוצרים תוך ארבעה עשר (14) ימים מתאריך קבלת הביטול, ובלבד שהם נשלחים בחזרה מבלי שנעשה בהם שימוש כלשהו ובאריזתם המקורית. החזרים יבוצעו לכרטיס החיוב המקורי שבו נעשה שימוש.

על מנת לזרז את ההחזר הכספי יש להחזיר את המוצר תוך עד 14 ימים מיום ההודעה על הביטול כמו כן, יש לשמור אסמכתא המוכיחה את שליחת המוצר אלינו.

במידה והמשלוח הגיע והינך מעוניין לבטל את העסקה, ניתן להחזיר את המוצר עד 14 ימים מיום רכישתו כל עוד לא נעשה בו שימוש. המוצר מיועד לשימוש אישי בלבד לכן פתיחת המוצר תיחשב לשימוש.

לא ניתן לבטל או לבצע שינויים בהזמנה לאחר שליחתה וקבלת מייל אישור.

כל ביטול הזמנה יעשה באמצעות החזרת הפריטים. במידה והינך מעוניין להחזיר מוצר חשוב לדעת שאחריות ההחזרה והתשלום על המשלוח יתבצע על חשבון הלקוח בלבד. סייג לכך יהיה אם המוצר שהתקבל בבית הלקוח הוא מוצר פגום והוא יצר קשר עם החברה על מנת להודיע לה על כך במקרה שכזה, החברה תספק מוצר חלופי חדש על חשבונה.

למרות כל האמור לעיל, לא יהיה באמור לעיל כדי לגרוע מאחריות הספק בהתאם לסעיף 14 לחוק הגנת הצרכן 1987; וחוק האחריות למוצרים פגומים הישראלי, התש"ם - 1980, לרבות בגין פגם במוצר.

פרטי התקשרות לביטולי עסקה ו/או לשירות לקוחות: 

טל. 0737263296

אימייל: moransasi10@gmail.com

כל הפניות יענו תוך 2 ימי עסקים.


logo בניית אתרים